SEO’da Sosyal Medyanın Önemi

Bir Sosyal medya hesabınızın olması hem diğer insanlarla iletişim kurabilmek hem de kendinizi etkili bir şekilde tanıtmak amacıyla yapılan en iyi etkinlikler arasında yer alıyor. Oldukça önemli olan bu davranış sayesinde kısa sürede çok sayıda insana ulaşmak mümkün oluyor. Ancak sosyal medya hesaplarını kullanırken ya da dijital platformlarda site sahibi olurken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Okumaya devam et “SEO’da Sosyal Medyanın Önemi”

E-Ticaret Siteleri için Sosyal Medya Stratejileri

Geçmiş yıllara kıyasla e-ticaret sektöründe hizmet veren firmalar sosyal medya üzerindeki tanıtım çalışmalarına daha fazla önem vermeye başladı. Öyle ki bazı firmalar sadece sosyal medya üzerindeki tanıtım çalışmaları için özel olarak bütçe ayırmaya başladı. Okumaya devam et “E-Ticaret Siteleri için Sosyal Medya Stratejileri”

İnternet Reklamcılığı Nedir? Nasıl Yapılır?

Üretilen ürünleri veya hizmetleri internet ağı üzerinden hem kullanıcıların hem de alıcıların hizmetine sunmak anlamına gelen internet reklamcılığı, günümüzde en çok tercih edilen reklam yöntemlerinden biridir. İnternet reklamcılığı sayesinde günümüzde herhangi bir dükkâna ya da tesise sahip olmadan da satışlar yapılabilmektedir. Okumaya devam et “İnternet Reklamcılığı Nedir? Nasıl Yapılır?”